| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti face dupa ce iti trece frumusetea, tineretea?

Răspuns Câştigător
| Raniaa a răspuns:

Particip la priveghiul celor care mor de grija mea rolling eyes

| anonim_4396 explică (pentru Raniaa):

Genial asta laughing

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merg la prostituate laughing

| RAY a răspuns:

Si daca niciodata nu ai fost frumos oare o sa vina vreodata?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ceva misto tot ai

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Copii, afaceri, mancare laughing
Si te bucuri de ele.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Doar atat?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa-ti ocupi tot restul vietii cu asa ceva. Altii doar pentru asta traiesc (de la 20 de ani), din lipsa de inspiratie rolling eyes

| relian a răspuns:

Depinde in ce stare o sa fii atunci,unia is activi si dupa ce rece tineretea,altii de abia se taraie in baston laughing
Ce poti sa faci? Am vazut destui oameni desi toata viata n-au fost religiosi cand imbatranesc merg la biserica laughing probabil ori ca au luat-o nitel pe aratura,ori ca altundeva nu-s bagati in sama,sau acolo isi gasesc si ei un rost,vand lumanari,barfesc pe unu altul pe aia tineri laughing uite si pe X ce fusta are,cum umbla si etc.
Altii muncesc tot timpul,asta ao facut o viata intreaga, atat stiu sa faca, aia este placerea lor.
Unia arata mai bine la batranete decat la tinerete deci daca arata bine si au si ceva malai mai la o fetita care is barbati vorbesc, de femei nu stiu care ar fi interesat de asa mai in varsta, poate ala presedintele frantei cum ii zice papadie ala laughing
Cate nu poti face, dar totu depinde de cum functionezi. Unia am vazut fac sex la 80 de ani laughing deci omu se pregateste toata saptamana pentru weekend, merge isi ia pilula magica si aia e laughing
Bine ar fi sa nu imbataranim niciodata, sa mori asa cand e sa mori, dar tot tanar sa arati si in putere, aia da viata laughing

| Freya1 a răspuns:

Sa te bucuri ca ai imbatranit frumos si ca ai facut tot ce ai putut cu tineretea si frumusetea ta

| SilentRain a răspuns:

Ele nu trec niciodata, iti raman in suflet

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Ce drãgut.

| RainmakerX a răspuns:

Nimeni nu este batran pentru a face din cand in cand lucruri care ii plac.

Probabil ca este destul de greu sa te imparti intre munca si copii dar asta nu inseamna ca nu ar trebui sa-ti ramana din cand in cand cateva ore numai pentru tine. Fiecare are cateva activitati care ii plac.

Nu conteaza ca unii te considera "batran" pentru acele activitati sau nu. Cel mai important este sa faci ce iti place.

Unii o sa spuna ca au prea multa munca sau ca nu au timp. Poate sa fie si asta adevarat dar depinde cum iti organizezi timpul.

| mentholinks a răspuns:

O dai in melancolie sau te ocupi de familia ta, daca ai.

| GoldenZenith a răspuns:

Îți cumperi pisici.
Te bucuri de ce ai acumulat atunci când erai tânăr și frumos.

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

Sunt alergica la pisici. Ce ai putea sa aduni?

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Nasol. straight face
Pai nu știu, depinde de fiecare om ce vrea să facă. happy

| JackR a răspuns:

Operatii estetice!

| FaraNumePls a răspuns:

Vezi cu adevărat cine sunt amicii tai si cine te place pentru ce esti, nu pentru cum arăți happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te sinucizi.Clar alta varianta nu ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TE cuplezi cu un gold digger sau bosorog cu bani.
Profitã de ea acum, dacã vrei barbati calumea nu o arde prea mult.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai si tu dreptate

| iHateLuckyPersons a răspuns:

Ce vrei tu

| Vreausapot a răspuns:

Traieste viata la maxim.Nu conteaza daca nu mai esti frumos sau tanar.Cat timp mai ai de trait trebuie sa le faci pe toate.La asta ma refer sa iti implinesti dorintele tale in viata. Poti sa te bucuri de ce ai realizat, sa iesi cu prietenii vechi la o cafea si alte chestii din astea

| NoobCaNoob a răspuns:

Te apuci de vraji, te-ai prin? happy