| intrebsauraspund a întrebat:

Ce poti pati daca tatuezi acasa fara bon etc? Daca vine un politist sub acoperire la tine sa il tatuezi sau cineva dupa ce se tatueaza se duce la politie si spune ca l-ai tatuat acasa fara bon fara nimic, poti sa faci puscarie?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Evziune fiscala prima data
apoi nu iti va da nimeni autorizatie sa tatuezi tu acasa la tine. uite numai cate norme trebuie respectate

https://tatuat.ro/......-de-igiena

| mont a răspuns:

Amenzi, evaziune fiscală. Presupun oricum ca te referi la tatuaje temporare.

| intrebsauraspund explică (pentru mont):

Nu, tatuaje permanente. batute cu ac si cu cerneala speciala pentru tatuaje

| mont a răspuns (pentru intrebsauraspund):

Risti si mai mult atunci, mai bine fa-ti pfa si i-ati toate autorizatiile necesare.

| intrebsauraspund explică (pentru mont):

Ai idee cat m-ar costa toate astea? sa pot tatua toata viata la mine acasa?