| ArinaMK a întrebat:

Ce poza am la avatar?

8 răspunsuri:
| MyRuXzZzA a răspuns:

O poze cu o pisicuta care zambeste si tine ochisorii inchisi :X

| CookieșiParty a răspuns:

Ai o mata.

| DaVà a răspuns:

Ai o pisica!

| CherryPau a răspuns:

E o pisica de rasa europeana si zambeste si are ochii inchisi(si scrie pe poza expert TPU). Funda? te rog! nu am nicsi unabig grin!

| CherryPau a răspuns:

Adica nici una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o poza cu o pisicuta care zambeste si are ochisorii inchisi si e negru cu un maroniu deschis si mai in jos cu portocaliu scrie Expert TPU. Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce am gresit de ne pui la toti : Nefolositor si Stupid?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rrrrrrr x( laughing nu ai cum sa fi expert TPU ca am dat klik pe profiliul tau si ai prea putine fndite pentru a fi expert TPU x( si prea putine puncte!