| anonim_4396 a întrebat:

Ce poze de avatar v-ar placea sa aveti?

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu inteleg intrebarea. Daca doresc una in mod special, o caut pe google. Poza de la avatar depinde de mine, deci cred ca iese contextul ''v-ar placea'' si-si ia loc ''imi place''.

| Orannginna a răspuns:

Pe mine. tongue Asa ma vede omu' cine/cum sunt, sunt multe persoane care catalogheaza dupa asta.winking

| carmi_6480 a răspuns:

Eu as vrea ca toti userii sa aiba poze cu ei, as vrea sa vad cu cine vorbim, tu nu?

| night_crawler a răspuns:

Una cu tine...imi dai una?batting eyelashes big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu imi placea, cea pe care o am acum, nu o mai puneam...nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@night_crawler iti dau una, cu placere, unde preferi? Vezi ca noi glumimlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine cea dintotdeauna chiar daca multora nu le placewinkingsi pentru ca ceilalti stiu cu cine vorbesc... dupa cum vad pe chat cam putini cu poze reale. mi-ar placea sa-i cunosc macar dupa fotografie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav intrebarea era simpla, niste exemple de link-uri cu avatare care ne-ar placea sa existe in locul acestuia pe care-l aveti pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu am avut mereu pozele care mi-au placut, incluziv acum tongue
P. S. Iti place pozna mea?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea pe care o am.Nu o schimb niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asta ce are? laughing
Si cum a zis si Flav daca as vrea alta as pune'o. Depinde de mine ce am la avatar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@carmi in cazul acesta noi vorbim cu tine si ai 6 luni?