| anonim_4396 a întrebat:

Ce poze nu ati pune niciodata pe internet?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce vechi sunt (intrebarile) astea, am mai vazut pe undeva demult.
Ca fata, n-as aparea nici in poze pe net nici in public cu "ceva" uri la vedere. Am vazut ca multe fete fac asta, si ma deranjeaza ca nu stiu cum mi se spiona telefonul erau private (si tocmai goala), si am patit-o si de mai multe ori. Deci, "dz m-a vazut" oricum. Probabil trebuia sa fac faza cu aratatu ca sa merit vreun baiat dar mi-a facut-o baiatul cu obligatia sa ma filmeze sa arate la "lume" pentru bani. Asta e dz meu crying. N-am aparut asa in public, dar ei tot "dz e al lor" obtinut ce au vrut, contra alegerii mele, eu n-am putut avea ce am vrut. (scuze ca ma apuca depresia si nervozitatea). Secret era cum aratam eu goala, dar nah, ma arata cu degetul rade, proasta aia am varsta asta si anii au trecut asa. Dar trebuie sa vada fete goale, ei oricum au altele care n-au pielea si deformarile mele.
Deci nu m-am dat si n-am postata sa ceva vreodata, e enervant sa se bage unu nasu pe ecranu meu privat fara ca eu sa stiu cum reuseste ca nu descarc nimic, si apoi incepe scandalu acasa si pe strada ca ma stie, mai primesc si bataia de la tata ca a venit nu stiu cine sa-i spuna lui ca "il chem pe net sa vina peste mine acasa sa ma ft" si nici macar n-am scris asa ceva vreodata la cineva, dar hey e un fake din Timisoara, ala care imi tot trimite pornai, e prieten cu vecinu si fac amandoi misto de mine, iar eu stau in casa plangand ca rtec anii si se leaga de mine ca-si bat joc de mine asa. Ca tata nu rvea sa ma scape de un strain care trage de mine pe strada, ca el are chef sa traga de mine pe strada sa-si puna fata sa ma bata sa ma devasteze sa se bage sa vina dupa mine, sa spuna tatalui ca eu ii fac lui, cel se disteraza, eu stau in casa si plang trec anii, nu stiu ce sa fac, nu pot sa fac nimic, ma bate tata in casa ma atinge, pe strada e sotul ei, vine cu nevasta si copilu sa faca misto de mine, ma acuza ca eu le-as face, se leaga de mine. Si e dz al lor si tot, ei sunt sefii, eu ce sunt? Mananc bataie ca are chef sa faca misto sa se bage peste mine sa rada de mine, si nu am libertatea de a scapa de ei, de a trai departe de ei. Ca e cine si de ce, marele mister! Ca am varsta asta rusinoasa 2x mai am putin pana la 30 si ba nu am avut niciodata un baiat in viata mea, isi bat astia joc asa de viata mea de cand eram copil m-au izolat in bataia asta de joc.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poze cu mine in general

| Drimmero a răspuns:

Poze aiurea cu mine, adica de la vreo betie, cand ma stramb sau cand sunt prins nepregatit.

| PainTech a răspuns:

Ce vrei sa spui prin "pe internet"?

Sa postezi in mod public ca pe Facebook?

Sau într-un cloud privat precum Drive sau Dropbox, unde teoretic nu ar putea sa acceseze nimeni?

| anonim_4396 explică (pentru PainTech):

Sa postezi pe internet, adica sa publici ceva ce poate vedea toata lumea.

| PainTech a răspuns:

- Poze cu date sau documente personale.
- Poze indecente.
- Poze care nu respectă regulile site-ului.
- Poze in care calitatea e slaba. Sunt suficienti deja care pun poze parcă sunt făcute cu telefonul fix.

Poze aiurea sau in care nu sunt pregatit oricum publică prietenii happy

| gemeni6226 a răspuns:

Niciodata nu as pune poze unde nu ma plac, sau unde sunt imbracata sumar.

| RKBlue a răspuns:

Pe internet insemnana Instagram, Facebook, Twitter?
Pai, oricum nu prea pun poze(cred ca pun una la 6 luni laughing ) si cand pun, sunt destul de simple...
Ori e o poza cu un loc vizitat de mine ori un selfie in care par normal(zambesc si cam atat rolling on the floor )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://imgur.com/gallery/qeo4iEo
prima nu-i place lui gagica-mea
a doua si a treia nu-mi plac mie

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A treia poza e buna de pus la profil. laughing