| RAY a întrebat:

Ce preferati ca animal de companie un caine sau o pisica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ciobanesc german.Cel mai frumos caine, cel mai loial animal.

43 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Caine.Un pufos mic

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns:

Pe RAY laughing)
Un animal tare plangacios, daca te intalnesti cu el sa ii zici ca imi este dator pe viata

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ce pisica rea esti

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ametito cum tiai petrecut pastele cu iubi?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Cu bicicleta prin parc, si dupa aia am mai vazut 3-4 episoade din House MD si cam asta a fost tot pastele meu
Tu?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Tu te crezi ametito? ai fost cu iubi prin parc apoi in pat, eu pe acasa, pe internet in cautare de ametite care aluneaca pe gheata

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ce asi avea de castigat daca te-asi minti, Germanule?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Asta stii doar tu

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Bine fata, e exact asa cum spui tu
La naiba, mai prins

| RAY explică (pentru SilentRain):

Vezi poti fi si sincera pisy https://www.youtube.com/watch?v=VxdUKb2gaRQ

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Sigur ca da, potaie
https://www.youtube.com/watch?v=m0bt_9Qiznc

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Iar ai gresit filmul, Germanule
https://www.youtube.com/watch?v=q-DRoZqPuOI

| minrest a răspuns:

Imi plac foarte mult ambele specii, dar, daca trebuie sa aleg, prefer pisica. Pisica tine si ea mult la familie, dar este mai discreta. La noi in casa se ocupa cu medierea, de cate ori i se pare ca discutia e prea aprinsa vine sa faca pace si sa ne indemne la un compromis.

| RAY explică (pentru minrest):

Ce frumos, un animal inteligent si pasnic

| minrest a răspuns (pentru RAY):

E pasnic numai cu familia. Si nu se supara nicidata pe membrii familiei, daca il calci din greseala, vine sa se impace cu tine.

| RAY explică (pentru minrest):

Sa convertit la crestinism?

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Exact contrariul. Daca apare o pisica straina, sare direct la bataie. Daca un om i se pare lui ca ar fi un pericol pentru cineva din familie, e gata de atac.

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Cred ca merge pe principiile Cosa Nostra, membrii familei au intodeauna dreptate, iar strainii sunt dusmani.

| GoldenZenith a răspuns:

Https://imgur.com/a/hrtAj

Pisica, dar am deja.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ciudata pisica. 3 labe de un fel, si a 4 laboanta de altfel thinking

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. E șmecheră, nambăr oan.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Asta e numero 1 hahalero > https://www.youtube.com/watch?v=w7x_lWJNnNg

| PersonajFictiv a răspuns:

Un catel.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Clar un caine de preferat ciobanescul german ( lupul ) dar lucrez bine si cu ciobanesc mioritic sau malamut de alaska

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisică,evident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as sta la casa as prefera un Ciobanesc German, Malamut de Alaska sau Husky. Pana atunci ma multumesc cu un motan.
https://s14.postimg.org/dntax7rgh/CAM00150.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer o pisicã. Dupã parerea mea un baiat ar trebui sa aiba o pisica si o fatã un Caine, fiecare are ceva de invatat de la fiecare animal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toate, dar nu mai vreau animal de companie pana nu voi sta la curte.

| AlexSalling a răspuns:

Pisica, dar tot cainii imi plac mai mult.

| AlexDarius3 a răspuns:

Caine toata ziua.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Eu prefer pisicile.
Am doua, una tigrata si una neagra.
Si apropo, nu sunt nici hoate si nici lacome, amandoua sunt extrem de iubarete, ascultatoare si inteligente

| Chubby2104 a răspuns:

În momentul acesta aș prefera o pisică pentru că am deja 2 câini și motanul pe care îl aveam a trecut la cele veșnice de curând; plus că nu distruge totul în cale precum un câine (și crede-mă că știu ce zic). Unui câine trebuie să îi oferi libertate, iar prin libertate se înțelege mult spațiu în care poate să alerge și să se joace, pe când, pisica poate supraviețui și fără aceea libertate.

| skaterboi2002 a răspuns:

Pisicaa

| gi4284 a răspuns:

Un taur american... Dar în România poarta denumirea de butoi cu gura

| SavuLucaYouTuber a răspuns:

Caine

| mnvcglț a răspuns:

Câine?

| Caramelaaa a răspuns:

Pisica

| KiddoDotExe a răspuns:

Un ciobanesc mioritic. Creste destul de repede si culoarea parului este un alb stralucitor. De obicei ei sunt foarte jucausi.