| SebylVane1890 a întrebat:

Ce preferati, frate sau sora? Mai mari sau mai mici ca voi? Ce aveti deja?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu am o soră m ai mică decît mine. Si acum prefer o soție.rolling on the floor

18 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu as vrea sa am frati sau surori si nici nu am.

| SebylVane1890 explică (pentru CautNume):

De ce nu vrei? E chiar placut sa ai frati mai mici.Ai cu cine face prostii si sa dai vina.Chiar daca sunt enervanti cateodata, au farmecul lor big grin

| CautNume a răspuns (pentru SebylVane1890):

Nu stiu.Imi amintesc ca atunci cand eram mica imi doream o sora, dar n-am vrut asta prea mult timp.Nu stiu de ce, dar pur si simplu nu vreau frati sau surori, nici mai mari, nici mai mici.

| Fridăm a răspuns:

Am o soră mai mică. Mi'e bine aşa.

| Zoey112 a răspuns:

As prefera inca un frate mai mare pe langa sora mea mai mica happy

| SebylVane1890 explică (pentru Zoey112):

Fratii mai mari nu sunt buni.Am eu unul.E enervant cand trebuie sa-l asculti, ca cica-i mai mare, si sti ca greseste!

| Zoey112 a răspuns (pentru SebylVane1890):

Eu nu am avut niciodata un frate mai mare, doar un verisor mai mare care avea tot timpul grija de mine happy deci chiar mi-as dori un frate mai mare ca si el happy

| SebylVane1890 explică (pentru Zoey112):

Mie tot nu-mi place.As vrea sa fiu eu cea mai mare.Cel mai enervant e ca trebuie sa-l ascult adesea, si dupa tot eu sa am grija de el.Cand parintii sunt plecati si ii e foame? Fa-i mancare.Pleaca? Calca-i hainele si daca camera lui e murdara fa-i curat.Si chestii de genul asta.E enervant! Dar totusi...nu stiu ce m-as face fara el big grin

| Zoey112 a răspuns (pentru SebylVane1890):

Da si sora mea mai mica ii enervanta dar nu stiu ce m-as face fara ea happy

| SebylVane1890 explică (pentru Zoey112):

Daca as fi singura la parinti cred ca as fi total alta persoana.Nu stiu cum dar simt asta happy

| Zoey112 a răspuns (pentru SebylVane1890):

Da, eu m-as simti foarte singura si as fi plictisita laughing

| Zoey112 a răspuns (pentru Zoey112):

Ti-am dat un mesaj sper ca la-i primit ca mie nu-mi apare nimic la mesaje trmise happy

| MiculFaraon a răspuns:

Sora si sa fie mai mare ca mine. e mai smecher asa.

| teodora24 a răspuns:

As prefera un frate mai mare, dar am o sora mai mare:*

| Dariusuu a răspuns (pentru teodora24):

La mine e chiar invers.

| Roxxy95 a răspuns:

Un frate mai mic cred, am o sora mai mare si nu-mi mai trebuie laughing

| Fetytza99 a răspuns:

Am o sora mai mica si imi mananca zilele, dar mi-ar placea sa am si un frate mai mare

| Fetytza99 a răspuns:

Am o sora mai mica dar as prefera si un frate mai mare