| alexx102428 a întrebat:

Ce preferati kiss fm sau radio zu? Argumentati raspunsurile?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunu,pentru ca amandoua sunt de tot rahatul.

| MariusGomoi a răspuns:

Radio zu deoarece acest post are un program super de care nu te plictisesti

| lizemm a răspuns:

Europa fmwinking din astea 2 kiss fm. am ascultat si radio zu dar acolo se repeta prea des piesele. nu cred ca e vreio diferenta intre postruri decat de prezentatori sau cum se numesc ei. muzica e aceeasi, aceeasi publicitate etc.

| SoreSori a răspuns:

Kiss fm

| Lavinia7386 a răspuns:

Radio zu pentru ca nu se repeta asa des aceleasi melodii la nesfarsit ca si pe kiss

| Îngheţatăăă3310 a răspuns:

Amandoua, dar, daca este sa aleg, as alege Radio Zu, pentru ca am observat ca are topuri mai multe, stiri, iar prezentatorii sunt chiar amuzanti.

Tu ce preferi?

| SkrillexS a răspuns:

Radio zu :3.

| MickeyMouse1999 a răspuns:

Kiss fm

| ashleyX a răspuns:

Kiss fm clar. e mult mai tare si sunt doar hituri.