| Catalina990099 a întrebat:

Ce preferi? Un salariu bun sau o profesie pe placul tau?

Răspuns Câştigător
| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Am fost crescut într-o familie modestă, prefer să fac ce-mi place că am trăit decent și fără căruțe de bani.

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Un salariu bun, degeaba ai o profesie pe placul tau daca e platita prost, trebuie sa stii sa castigi cat mai bine, nu sa te injosesti pentru ceva ce faci ca pe un hobby.

| Endoryus a răspuns:

Pentru mult timp am ales prima parte. Din fericire s-a schimbat planul.

| Justme1997 a răspuns:

Profesie pe placul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amândouă

| DeathOfDreams a răspuns:

O profesie pe placul meu cu un salariu bun.

| wpetterssone a răspuns:

Eu mi-am ales o meserie care îmi place, unde, consider eu, salariul este suficient pentru o persoană pentru o lună.
În plus, orarul este flexibil, îmi pot alege zilele în care să lucrez, însă nu pot repeta aceeași tură de mai mult de 4 ori. De exemplu, pot lucra 4 nopți și pot sta acasă 8 zile, deși ți se aprobă cu greutate începând cu a treia tură consecutivă.