| DedeDedycz a întrebat:

Ce program de editat poze bun stiti (site sau chiar program)?

Răspuns Câştigător
| AriantheLissa a răspuns:

Online:

photoshop - http://www.tubefun4.com/c/photoshop-online.htm

picmonkey - http://www.tubefun4.com/c/photoshop-online.htm

ca program:

photoshop cs5
photoshop cs3
photoscape
gimp

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatar.ru e super si picmonkey (acesta mi se pare ca e cu plata)...mai era si pucnik dar s-a sters aceata era super..eu ma folosesc acum de avatar.

| TheLittleBadGirl a răspuns:

Site --> cele mai bune sunt PicMonkey si PhotoShop
Program --> PhotoScape, PhotoShop ( e mai bun ca si program decat online, dar ambele variante sunt bune ) si PhotoInstrument ( unul din cele mai bune programe de editat, de aceea este contra-cost, dar eu l-am luat gratis asa : l-am downloadat de pe un site ca si DEMO si am ales versiunea cu 30 de zile gratuit. In a 29-a zi l-am dezinstalat pentru a nu fi aplicata taxa, si l-am luat din nou de pe acelasi site ). Fundita puppy dog eyes?

| IPaula007I a răspuns:

PhotoScape