| CosminCSM00 a întrebat:

Ce program pot sa i-au sa fac videoclip din poze, am incercat de toate mouvemaker, total video converter, converter video si nici unul nu merge SA il incarc pe youtube. Va roog spuneti-mi si mie un program care sa mearga sa il incarc 100% pe youtube si daca se poate si site-ul de unde pot sa il downloadez. FUNDA+VOT DACA MERGE

Răspuns Câştigător
| dracidus a răspuns:

Eu am facut aseara cu Windows Movie Maker si mie mi-a mers. Pur si simplu, l-am salvat cu extensia.wmv sau ceva de genul si a mers din prima pe YouTube.

Spor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru dracidus):

Exact asa am facut si eu. Si a mers foarte bine... fara nici o problema.

5 răspunsuri:
| Visatoarea a răspuns:

Videothang -it's perfect for me!
Poti folosi poze, dar si video-uri sau combinate! Tu alegi!
De aseanebea poti sa editezi, sa adaugi efecte sau melodie pe fundal! Bafta

| TeKs2911 a răspuns:

Eo am facu cu PhotoScape...si a mers
FunDAAAA

| ramonica1979 a răspuns:

Eu lucrez foarte bine cu Nero, sau Vegas Movie studio.