| VacaVacuta a întrebat:

Ce puteri paranormale v-ar placea sa aveti?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Mi-ar placea sa pot citi gandurile si sa pot prezice viitorul, sa stiu ce se va intampla intr-un viitor apropiat.

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sa pot zbura, sau sa citesc gandurile oamenilor, a celor car ema intereseaza in mod special, dar intr-un fel poate e mai bine sa nu sti ce gandeste cineva ca poate as suferi mult... mi-ar placea sa pot ridica si muta lucruri cu puterea mintiilaughing...hai ca m-am uitat prea mult la x men.hee hee

| kidulinha a răspuns:

Sa citesc gandurile oamenilor si sa ma joc cu ele cum vreau eu devil, sa pot vedea in viitor, sa zbor, sa fiu invizibila thinking

| dyddyyyx18 a răspuns:

Sa pot sa ma teleportez, sa fiu invizibila (uneori) etc laughing
Tie?

| georgegs a răspuns:

Sa.ma.placa.tot.timpul.fetele.care.imi.placlaughing)

| pitikaaa a răspuns:

Sa ma teleportez, sa pot citi gandurile oamenilor, cand raspund la scoala sa stiu totul fara sa trebuiasca sa invathee hee, sa pot zbura:X:X tie?:X

| VacaVacuta explică:

Mie mi-ar placea sa pot ghici numerele la loto cu o saptamana inaintelaughing, sa nu-mi mai fie frica niciodata si sa stiu mereu ce gluma sa zic.