| Ancutss30 a întrebat:

Ce rapiri mai stiti ca cea a lui Polly Klass? fuuunda.As vrea sa-mi spuneti despre toate cate ceva.

Răspuns Câştigător
| Seiran a răspuns:

Eu ştiu una mai importantă ~

Asasinarea lui Hello Kitty ~ 1999.Hong Kong.Fan Man-Yee era o prezentatoare celebră într-un club.A fost răpită de 3 bărbaţi.Au dus-o într-un apartament,unde au închis-o.
Au bătut-o şi au torturat-o o zi întreagă. După o lună de tortură, a fost omorâtă şi apoi ''dezmembrată'', iar scheletul i-a fost îndesat într-un costum uriaş Hello Kitty de sirenă.
Crima a fost descoperită după ce prietena de 14 ani a unuia dintre bărbaţi a declarat că avea vise în care era urmărită de către Fan.
Crima a devenit repede o poveste senzaţională în media.
Daca vrei sa citesti mai mult, uite aici linkul ~ http://en.wikipedia.org/wiki/Hello_Kitty_murder

Fundă? :}