| RiRi5846 a întrebat:

Ce reactii adverse sunt daca catelul a lins solutie anti-purici?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Du-te cu el la doctor ACUM! Eu am ramasa acasa cu pisica mea, i-am dat lapte si am sperat ca o sa ii treaca si cateva ore mai tarziu avea diaree, vomita, avea spasme si doctorul m-a certat teribil fiindca mi-a spus ca pueam sa o omor daca o mai tineam acasa, solutia fiind f toxica.

| RiRi5846 explică (pentru darrio2007):

A ros sticluta si mai mult de o picatura nu a curs, este chiar asa de grav? Pentru ca la ora asta nu mai am la ce veterinar sa o duc!sad

| Ana235 a răspuns (pentru RiRi5846):

Maine su-o, just in case. Pisica mea luase cateva gaturi :d

| RiRi5846 explică (pentru Ana235):

Multumesc pentru sfaturi! :* Catelusa este bine. happy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Solutia devine anti-catel.Du-te cu el la doctor.

| aladinbeci a răspuns:

Iulia, parerea mea este sa-l intrebi urgent pe medicul veterinar. Este persoana cea mai avizata ca sa-ti raspunda.

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Nu o sa mai faca purici in burta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te urgent la veterinar! Acea solutie anti purici e ff toxica si trebuie sa-l duci neaparat la medicul veterinar!
Mult succes si sper ca acest catel sa se faca sanatos.winking