| anonim_4396 a întrebat:

Ce regretati? Va pare rau ca nu ati facut ceva?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic,nu poti trai din regrete

| Freya1 a răspuns:

Ca nu m-am despartit mai repede de fostul, ca nu mi-am mai vizitat bunici timp de 6 7 ani, ca nu am dat importanta mai mare altor persoane din viata mea, ca nu m-am descotorosit la timp de persoanele care imi faceam rau vizibil etc etc

| Holiday a răspuns:

"Regrets, I've had a few
But then again, too few to mention..."

| SG1995 a răspuns:

Am actionat bgrsit de multe ori, dar de data asta chiar am dat-o in bara cu o tipa si nu pot corija situatia.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu regret nimic din ce am facut pana acum,deoarece oricat de shitty o fost acel lucru, am invatat ceva din el, si poate daca acel lucru nu era, eu nu mai invatam.
Pai presupun ca oricine are regrete, ca nu o facut ceva la timpul lui.Deci da, am.

| CleanHeart a răspuns:

Da pot sa zic ca am cateva regrete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

.multe am regretat, dar am realizat că dacă le făceam, nu mai eram unde sunt acum, cu cine sunt etc. și îmi e foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce regret?
Cred ca ultimii vreo 20 de ani de zile asa din viata
Imi pare rau ca nu am facut ceva?
Da, imi pare rau ca nu am facut nimic in cei aprox 20 de ani...
(nu ca as fi avut posibilitatea oricum... )

| munteanuionvictor a răspuns:

Îmi pare rău că nu am fost mai comunicativ la momentul potrivit.

| Victor453 a răspuns:

Am regretat de multe ori, sigur c imi pare rau ca nu am facut multe lucruri. Si daca ar fi vreo sansa sa schimb aceasta, as fi so folosesc numaidecit

| S8N a răspuns:

Regret ca m-am nascut. Imi pare rau ca nu am murit pana acum.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Ca m-am tuns laughing

| AnotherHuman a răspuns:

Imi pare ca nu am iubit pe cine trebuia