| anonim_4396 a întrebat:

Ce remedii naturale stiti pentru a scapa de vergeturi si celulita?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru celulita, mananca ananas proaspat si masaje circulare puternice cu o crema pe baza de cofeina, dar daca ai probleme circulatorii, masajul puternic nu este indicat ci unul suav.pentru vergeturi trebuie doar sa ai grija de corpul tau pentru a nu apare-o data aparute nu mai dispar.masaje zilnice cu ulei de bebe sau creme foarte hidratante, si sa ai grija sa nu cresti sau sa scazi brusc in greutate.pentru celulita deasemeni iti trebuie o dieta sanatoasa si multa, foarte multa miscare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa-ti faci zi de zi masaj cu creme anticelulitice sau cu ulei de masline...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Masaj intens anticelulitic cu cremă termică.
Vergeturile se tratează doar cu terapie laser.
Pa, pa.

| piticutz a răspuns:

Incerca Supliformhappysigur te ajuta in timp..costa in jur de 8 lei...nu te astepta la efecte peste noapte