| Geanina_Chirila_1982 a întrebat:

Ce replici să îi dai unui om care te enervează și e mereu cu nasul pe sus?

Răspuns Câştigător
| Ivanov27 a răspuns:

Daca te enerveaza "aerele de diva" a acestei persoane, cel mai bine este sa evitii. Nepasarea este o arma mult mai dureroasa pentru multi. Dar daca vrei sa-i dai o replica, trebuie sa ataci unde doare, asta difera de la persoana la persoana laughing

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E cu nasul pe sus pentru ca are atentia ta si crede ca te impresioneaza. Ignora-l.

| oglindasultanului a răspuns:

Sa-l lasi in pace, cand nu vine el in treburile tale, daca se afla in drumul tau, il poti imbranci doar.