| anonim_4396 a întrebat:

Ce retele de socializare mai sunt populare la nivel global in afara de Facebook, Instagram si whatsapp?

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai aici un TOP excelent redactat

https://influencermarketinghub.com/social-media-sites/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ar mai fi si Twitter: https://twitter.com/

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Esti batran ma, toți pustii au tiktok laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

A... da. Doar Facebook folosesc. O nu... chiar am imbatranit. Nu, nu o mai zice crying

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nenea,sa mai zic si ca pustii au snap?hee hee

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Ia da-i naiba...

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Feeling old huh...

| sierra1 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da, e pe poziția 3!

| Drimmero a răspuns (pentru DoarBogdan):

Chiar daca a aparut mai tarziu cu vreo 2 ani fata de Facebook parca, era candva nr 1.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Pai americanii folosesc asta mai mult, si sunt in numar mai mare decat restul deci... da big grin.

| FlorinGabriel567890 a răspuns (pentru Catrice):

Dar pe astea chinezesti: Wechat, qzone, qq nu le folosesc pustii?

| Catrice a răspuns (pentru FlorinGabriel567890):

Poate în număr limitat, n-am auzit pe nimeni să zică de ele.

| Catrice a răspuns:

Nu știu că n-am, dar am treabă prin zonele populate de puști și numa de astea ii aud.

| Catrice a răspuns:

Nu știu, cunosc "oameni mari" care au cont pe o grămadă de rețele și unii care nici pe Facebook n-au.

| Andreeush a răspuns:

Tiktok