| mardeamor a întrebat:

Ce rugaciuni stiti? in care sa imi aduc iubitul inapoi sa ma rog si sa ma ajute dumnezeu.am nevoie de sfaturi acum.rugaciuni ajutatoare care se fac acasa va rog mersi nu luati in ras.am nevoiesad

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu numai cu rugaciuni iti vei aduce iubitul inapoi! Pentru ca Dumnezeu iti da, dar nu iti baga in traista! De ce vrei sa-ti rezolve divinitatea o problema care depinde numai de tine ca sa o rezolvi? Dumnezeu te ajutat deja pentru ca ti-a dat minte si suflet pentru asta. Acum depinde numai de tine.

| Jeny1 a răspuns:

Nu te iau în râs, de fapt îmi vine să plâng, pentru simplul fapt că realizez câtă nevoie de ajutor interuman există și cât de naivi sunt unii! De ce nu încerci să fii mai puțin superficială și să te întrebi cum poți tu rezolva situația? Poate că s-a săturat de faptul că ești excesiv de naivă!

| SweetHeartAlly a răspuns:

Crede-ma si eu trec prin asa ceva da lasa-l sa se intoarca el la tine daca te iubeste o va face crede-ma pana atunci invata sa iubesti de la distanta si doar pentru tine ca baietii in ziua de azi se plictisesc repede de noi fetele ca zice ui aia e naiva si proasta si face ori ce sa fie cu mine da cear fi sa nu il bagi in seama sa stai cu alti baieti si sa vezi atunci ce o sa gandeasca ba asta oare ma mai iubeste ca vad ca e fericita si cu altii si atunci o sa vina la tine doar daca te iubeste si te merita daca nu nu are rost sa speri tu ca is o gramada de baieti stiu ca asa facem noi nu putem trai fara el da o sa se rezolve numa fa ce ti-am zis si o sa vezi cum vine la tine fi tu mai desteapta decat el te pup