| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu Hammurabi? Ştie cineva ceva? Nu l-am mai văzut de mult pe aici.Îmi era tare simpatic.sad

62 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unii mor, altii se satura. Daca cineva vechi din TPU dispare de aici a patit ceva sau a murit altfel nu are cum sa nu intre aici

| sofisis a răspuns (pentru mgtow):

Ba uite ca au. Eu am avut pauza de vreo 2 ani si mai urmeaza una.winking

| Mosotti a răspuns (pentru sofisis):

Sa anunti si tu daca vrei, sa nu credem ce s-a intamplat ceva sau altele.

| mgtow a răspuns (pentru sofisis):

Greece a disparut, Nelul a disparut, bacemi la fel... unii se satura si altii se duc pe apa sambetei mai mult ca sigur

| Nemessys a răspuns (pentru mgtow):

La ce specimene apare in fiecare zi pe site-ul asta, ii cred si eu ca ii cam li se cam ia cheful. Atunci cand tu intri pe site-ul asta sa ajuti si sa mai dai cate un sfat si vezi un de ala,, buna, oare cum sa-mi fac @#*& mai mare?" ti se duce tot cheful. Mai ales cand intri la intrebari populare, te gandesti,, wow, subiecte noi si interesante de dezbatut" cand de fapt,, buna, is un prost si nu am ce face cu viata mea, asa ca scriu o intrebare stupida aici ca deh, voi ce faceti?" Rar mai vezi ceva interesant la intrebari populare si pe site in general. happy

| sofisis a răspuns (pentru Mosotti):

Pai abia ce am anuntat. Urmeaza o pauza de vreo 2-3 ani happy

| Mosotti a răspuns (pentru sofisis):

Aaaoleu, de ce draga?! Ce naiba faci de pleci iar?

| sofisis a răspuns (pentru Mosotti):

Nasc happy

| whatevernvm a răspuns (pentru sofisis):

Felicitări și să ți trăiască! ❤️

| sofisis a răspuns (pentru whatevernvm):

Mersi red happy
Sper sa va mai gasesc aici si prin 2021 big grin

| Mosotti a răspuns (pentru sofisis):

Aaa, f bine! Sarcina usoara sa ai, dar si asa de ce sa nu mai intri? Ca, copilu mai si doarme, mai ai si viata ta.

| anonimg a răspuns (pentru mgtow):

Ai amintit bine pe acestia. Mai este si NOname, si multi altii.
Eu cred ca mai devreme sau mai tarziu vor intra iarasi pe site, pentru ca nu sunt dintre aceia care au intrat o singura data, ci au investit ceva timp aici din viata lor.

| mgtow a răspuns (pentru anonimg):

Sant 2 variante, au murit - au uitat sa inchida contul cand au renuntat la TPU. Cineva activ care nu mai intra de luni bune sau ani la rand a patit ceva, doar nu lasa de izbeliste TPU, TPU e adictiv ca un drog pentru cei care ajutam personalul la greu

| anonimg a răspuns (pentru mgtow):

N-au murit. happy
Cateodata avem nevoie de o pauza, de o deconectare de la acest "drog". Si eu am fost mai putin activ in ultimele luni.
Pentru ca daca nu ne deconectam atunci cand organismul psihic sau fizic ne-o cere, atunci facem mai mult rau decat bine.
Posibil ca si un nou job sa nu mai permita timp unora sa mai fie activi pe site.
Eu urez le urez tuturor sanatate oriunde ar fi, si un bun venit atunci cand se vor reintoarce.

| LPCTSTR a răspuns (pentru mgtow):

Esti sigur?
La mine e o chestie de plictiseala.

| mgtow a răspuns (pentru LPCTSTR):

Da

| darrio2007 a răspuns:

Nu mai apare in Comunitatea.

| Violleta2022 a răspuns:

A disparut de jumatate de an... poate s-a insurat, ca doar are 30 de ani :)

Ultima logare a fost in 13 Iul 2019:
https://www.tpu.ro/utilizator/aavxbq/raspunsuri/

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Este şi asta o variantă.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic, doar si-a schimbat nickname-ul de pe forum.

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil si-a schimbat numele de utilizator si inca este pe aici, printre noi.
Userul "Hammurabi" nu mai exista pe forum, ceea ce cofirma schimbarea nickname-ului de user.
Daca era plecat, postarile lui, erau inca vizibile pe forum.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si acum nu iti mai e? Ca nu a murit. Probabil are si omul de... invatat.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nu asta am vrut să zic.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai normal ca nu asta ai vrut sa zici... era doar o gluma sad

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Sunt prea bătrână şi nu mă mai prind. sad
Mă bucur că era o glumă. happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu care eram cu 3 ani mai mare ma gandeam ca nu le am cu glumele :/

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nu mă prind întotdeauna, mai ales la 8 dimineaţa. laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Eee, pai nici nu ai cum sa te prinzi, ca doar nu esti lapte naiba.

| Mosotti a răspuns:

O avea si omu treburi, insuratoare, altele, depinde ce varsta avea, daca avea 85, o fi murit, altfel nu are cum. Oricum eu cand parasesc un forum, sau lipsesc mai mult, anunt sa stie omul ce e la o adica. Ar fi trebuit sa spuna "oameni buni, voi lipsi un timp, sau plec de tot pentru ca.". Insa oricum eu nu il stiu, am venit pe 13 sept 2019.

| SilentRain a răspuns:

Nu stiu, dar si mi-e dor de el crying

| Sofer a răspuns:

Lasa-i mesaj dulceato.

| sofisis a răspuns:

Era in calatorii in vara. O fi cunoscut vreo mandra si se concentreaza pe asta happy

| Yuoia a răspuns:

Ultima logare: 13 Iul 2019.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Credeam ca s-a reincarnat in Mosotti. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mi se pare că seamănă deloc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba da. Amandoi au o gandire feminista, drept dovada ultima lui intrebare pusa pe site.
Asta nu inseamna ca pretind ca e tot el. Era o gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mă întreb ce s-a întâmplat cu Plato sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar,nici pe el nu l-am mai văzut de vreo 2 luni pe aici.

P.S: Văd că ţi-ai luat avertisment.Mi s-a părut mie ciudat să mă trezesc azi dimineaţă şi să nu văd nicio notificare de la tine.Acum vreo 2 zile, aveam vreo 15 notificări numai de la întrebările tale, toate puse într-o noapte. rolling on the floor

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Plato e pe discord la agatat de fete. Nu ii plangeti de mila laughing

| anonim_4396 explică (pentru Endoryus):

Mă gândeam eu, mai ales că am auzit tot felul de poveşti cu discordul ăla.Totuşi,nu-i plângeam de milă. happy

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Pai cum agata Plato? Iubirea eterica si absoluta nu e cumva in antiteza cu ideea de agatat pe net?
Intreb si eu...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vreau și eu discord-ul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu-l am.N-am intrat niciodată acolo. Întreabă-l pe Ray, poate ştie el. big grin

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci report-urile mele au functionat big grin. Adminule, daca vezi asta, sa-ti dea dumnezeu sanatate ^_^.

| Emazio a răspuns (pentru anonim_4396):

Plato vorbea numai cacaturi, cum de ceva timp si RAY a inceput sa faca. Cred ca a luat ban, ca si eu i-am cautat contul sa ma mai amuz si nu mai apare.

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Nu degeaba e vorba aia'fa ce zice popa, nu ce face popa'.

| ChiftelutaCrocanta2 a răspuns (pentru anonim_4396):

I s-a confiscat contul

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Eram sigură că tu ești frustrata care m-a raportat și știu că o să zici că ești băiat, dar nu cred că un băiat poate fi atât de dramatic laughing
Ar trebui să bei niște ciocolată caldă și să te relaxezi

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu l are nici Ray și pentru cine mai vrea sa intre acolo, chat ul ala e între câțiva prieteni, nu pentru curioșii de mai sus, ca tot încearcă mai mulți sa facă rost de el de ceva timp sa vadă dacă ii bârfim când ne doare la basca de ei
Era și hammurabi pe el, dar din vara nu a mai intrat

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Am primit mai de mult niște screenshots cu bârfele voastre laughing,, vă doare la bască'' de nu mai puteți

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne am asigurat ca nu mai sunt intruși acum, deci bârfele sunt safe

| Endoryus a răspuns (pentru whatevernvm):

Pana apar alte poze de la noliferi sub acoperire.

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Habar n-am care, câte şi ale cui sunt chatturile. Ştiu că Ray are unul pe care poate intra toată lumea, de restul nu ştiu.Nici pe ăla n-am intrat vreodată.
Oricum, dacă vreţi să nu intre nimeni, nu trimiteţi invitaţii altora.Simplu.

| whatevernvm a răspuns (pentru Endoryus):

Care au poze, dar tot vor sa intre cu orice preț

| Endoryus a răspuns (pentru whatevernvm):

Se plictisesc, ce vrei si tu acum.

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Să ceri un link înseamnă,, să intri cu orice preț''? laughing Ai învățat recent limba română?

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Ați avut mai multe tentative, deci va cam roade

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Mai ușor cu aerele că nici nu știam că sunteți așa râvniți laughing
Voiam doar să văd ce șomeri mai sunt pe acolo

| Mosotti a răspuns (pentru Nemessys):

Poate o fi fost suspendat pentru reviziuire gandire si comportament, haha. Dar ar trebui sa fie la suspendati in lista, insa la cati sunt, dracu stie pe unde-i daca e, dar si aia cica au dreptul sa posteze, pai daca esti suspendat, de ce sa mai poti posta?! Ca si daca are drept sa zica cinci mesaje pe zi, daca un om spune tampenii, insulte si altele, sunt de ajuns cele 5 mesaje. Daca i s-a sters contul, revenea cu altul dar nu stim cine e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plato nu e doar popa, e un espressor de cafea pentru feminism. E in service. Trebuie curățate niște filtre. Altfel nu mai pune nimeni botul, ah, pardon, nu mai bea nicio fetiță posesivă și sclifosită din cafeaua lui plina de zahar si minciuni de romantic pocăit. E printre cei mai toxici indivizi de pe site. Unul care se consideră mascul model în bolnăvia lui. De fapt reprezintă cancer pentru rasa masculilor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred că ești sarcastic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce figuri pe ea zici că face parte dintr-o oază de intelectuali nu un grup de plictisiți fără viață laughing