| Gumitsăă a întrebat:

Ce s`a intamplat cu Sonny si steluta ei norocoasa? Nu au mai difuzato la Disney Channel

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Demi a fost data afara de la Disney.
urmeaza un nou sezon care se va numi ''La intamplare'', cu aceleasi personaje in afara de Lovato!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| TeoPT a răspuns:

Păi cred că s-a terminat, s-a stins steluța ei ne-norocoasă laughing Understand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, dar mai rar, din ce am observat eu, cam pe la ora asta e difuzat serialul, sau un pic mai devreme.

| anauta a răspuns:

Imi pare foarte rau ca demi lovato a parasit emisiunea ea era cea mai buna