| Amelia87 a întrebat:

Ce s-a intimplat ce fapt la universitatea " Spiru Haret"? Se tot vorbeste despre asta, dar nu prea am inteles.

5 răspunsuri:
| Vir2k a răspuns:

Deci pana la urma... raman valabile. vezi aici :

http://www.videonews.ro/......-valabile/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac. s-a lacomit si nu a respectat pe deplin legile iar Ministerul doarme in front ca de obicei si cei care sufera sunt studentii.
Iti dai seama daca se revoltau toti studentii ce iesea. Nu e corect, dar asta e Romania.

| silvia_4183 a răspuns:

S.ar putea sa desfiinteze id. ul

| silvia_4183 a răspuns:

S.ar putea sa desfiinteze id.ul

| missmurder a răspuns:

Pai unele profile [sau profiluri. cum se zice corect] nu erau acreditate. si practic o facultate nu poate sa functioneze daca nu e acreditata.

nu prea stiu sa dau explicatii. sper doar sa intelegi oarecum thinking
oricum, eu am priceput, mi-a explicat mama ^_^