| OanaG a întrebat:

Ce s-ar intampla daca nu ar mai muri nimeni? happybatting eyelashes

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ar fi aiurea.Iti dai seama cat de teribil ar fi sa incerci sa te sinucizi si sa nu potithinkinglaughing
Ai tipa dupa Moarte si ea ar fi in concediu in Rai. Te-ai ruga de ea sa te ia si ti-ar da cu flit. Damnlaughing

| Malvina24 a răspuns:

Nu ne-am mai putea misca ar fi aglomerata toata planeta(mie mi-ar placea sa fim nemuritori ar fi super am trai mereu cu persoanele dragi! eu si iubi mereu oricum ne vom iubi si dincolo de moarte! asa ca nu am nevoie de viata vejnica, las' pe altii sa traiasca(oricum pana la batranete ma mai gandesc daca sa beau sau nu lichioarea tineretii! tu ce spui? s-o beau?)pup

| juniper a răspuns:

Nu am mai incapea pe Pamant si ar trebui sa ne mutam pe alta planeta.

| Ana a răspuns:

Nu ne-ar mai ajunge cartofii laughing

| SufletDeCopil a răspuns:

Pai ar fi atata lume pe pamant incat nu ai mai putea sa te misti big grin

| Aiurita a răspuns:

Pai nu ne-ar mai ajunge spatiul, mancare, apa si resursele naturale. Ar fi un hoas total. Poate ca sa mai scapam de x si y ii mancam la micu` dejun si asa aveam si de mancare rolling on the floor. Nu ar fi de bine, asta stiu sigur laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest lucru este imposibil. Daca nu ar exista moarte naturala, sunt consvinsa ca s-ar face ceva in privinta aceasta. Probabil la o anumita varsta te-ar impusca.