| anonim_4396 a întrebat:

Ce-s cu termometrele din magazine? De ce la un magazin am 35.9 și la magazinul de lângă 32 grade laughing. Le-au luat de pe aliexpress?

3 răspunsuri:
| Prud a răspuns:

Chestiunea asta am observat-o si eu, probabil o sa se puna accentul pe aceasta problema in urmatoarea perioada si totul se va rezolva, probabil.

| T0T a răspuns:

Am citit un articol de curând unde se pare că termometrele astea au erori destul de mari de măsură sub o anumită limită. Ele funcționează corect, iar eroarea se diminuează după o anumită limită (peste pragul de 37 de grade). Ce ai pățit tu se întâmplă foarte des.

| oz_1736 a răspuns:

Sunt furate din China de la tomberon happy