| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac dacă îs plictisit de toate, nu sunt un om plin de viața, negativist, stau prost si la socializare?

Răspuns Apreciat de Editori
| Adryan17 a răspuns:

Ai pasiuni? Iti place sa faci diverse lucruri?
Iti recomand sa te apuci de un sport sau dansuri.
Facand sport cresti increderea in sine, esti mai sanatos, arati mai bine si te simti bine. Cunosti oameni noi si automat aveti un subiect de discutie. La fel si cu dansurile, cunosti oameni noi, e o activitate placuta si relaxanta.
Iti mai recomand sa citesti. Citeste carti de dezvoltare personala, care sa te ajute sa-ti largesti orizonturile si sa iesi din zona ta de confort. Poate si voluntariat sau alte activitati de socializare

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Temele pentru mânie, le-ai făcut (îs grele)?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Ba esti crima jur laughing))

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e de râs, oricine, la orice vârstă (chiar și la 23 ani) are o temă (sau mai multe) pentru a doua zi

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Asa e papusa happy

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru aprecieri, nenea

| SilentRain a răspuns:

Cauta, cauta oameni, cauta
pasiuni

| oglindasultanului a răspuns:

Sa colorezi, descoperi muzica.

| IrinaMihaela15 a răspuns:

Poti incerca sa te duci la un psiholog, uneori te ajuta simplul fapt ca vorbesti cu cineva, spui ce ai pe suflet. Stiam o echipă ce lucreaza "gratuit" (Poti sa plătești cat vrei tu), cand gasesc link ul o sa l las aici

| Stefan1975 a răspuns:

Aleargă prin parc 2 km în fiecare zi