| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca nu imi place sa merg la scoala/munca, sa fac curat in casa si alte pierderi de timp? Nu vreau sa imi pierd viata facand lucruri care nu imi plac, dar e nevoie sa le fac (de ce e nevoie? -_-). Nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prostitutia se alege de curu tau.

| Raven a răspuns:

Și crezi că nouă ne place să mergem la muncă în fiecare zi?
Problema e că dacă nu muncești, nu ai bani, dacă n-ai bani, nu mănânci. Dacă rezolvi ecuația asta, anunță-ne și pe noi, dacă nu, apucă-te de furat ori de cerșit, alte soluții nu sunt.

| Plato a răspuns:

Mori linistit de foame.winking
Celor ca tine nu le-as da nici cartoane sa doarma sub pod.