| Adygg a întrebat:

Ce sa fac daca vreau sa ma transfer si liceul de la care plec nu imi da transferul? am dat deja diferentele la liceul la care vreau sa ma transfer

Răspuns Câştigător
| supercamila a răspuns:

Pai daca vrei sa te muti cel mai bine ar fi sa o faci la inceput de an sau intre semestre thinking mai asteapta si tu 4 luni si aia e

3 răspunsuri:
| Avaya a răspuns:

Salut pai trebuie sa astepti parca 2-3 saptamani si dupa aia asa o patit si un amic:d sper sa fie okhappy

| Adygg explică:

Nu e asta raspunsul, dar eu am gasit ce trebuie sa fac intre timp

| Ioana02red a răspuns (pentru Adygg):

Cum ai procedat? Si eu sunt in situatia asta. Vreau sa plec. Anul scolar nu s-a inceput dar directorul nu vrea sa imi dea acordul/ transferul. Ce e de facut? Heelp!