| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai am ochii rosii dupa ce fumez? (Stiti voi ce) in afara de picaturi mai stiti si alte "remedii"? Sa nu isi dea seama cineva ca sunt rosii.

5 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Lasă drogurile nu ajungi nica ieri așa o sa ajungi și mai rău lasă moda asta mizerabila cunosc pe cineva care și distrus propria familie din cauza la drogui și nu ajuns bine delo este mult mai rău și foarte agresiv din cauza ca depinde de acele substanțe mizerabile care distrug vieți întregi și famili fi baiata deștepte cu capul pe umeri lasă astea frate lasă le nu fi și tu unul din Aia

| Răzvi42 a răspuns (pentru UnDiavol):

Fumez o data pe an deci. si fumez doar o tigara, nu sunt dependent.

| UnDiavol a răspuns (pentru Răzvi42):

Vezi tu așa Încep totul cu una dupa aia Zici încă una și iar una și tot așa și acolo pierzi filmul eu nu fumez dar știu văd happy știu ce spun ai grija frate nu te du pe drum greșit tu stii ce este mai bine pentru tine eu nu sunt nici tatăl tău nici mama ta dar pot să-ți dau un sfat Frățește lăsa le cât mai poți sunt uni care și-au Distrus familiile și-au distrus viețile și nici nu ai idei ca totul a început doar de la una lasă le frate

| Răzvi42 a răspuns (pentru UnDiavol):

Nu zic frate inca una inca 10, nu fumezi deci nu stii despre ce e vorba. "Cat mai poti", avand in vedere ce fumez odata pe an o singura tigara treaba asta cu lasa-le cat mai poti nu merge la mine. Nu sunt dependent. Iar daca nu stii sa dai raspuns la intrebare te sfatuiesc sa te muti in alta parte.

| UnDiavol a răspuns (pentru Răzvi42):

Treaba ta tu stii ce este mai bine pentru tine