| annna27claudia a întrebat:

Ce sa inteleg din faptul ca un tip imi dă târcoale si se uita la mine fix cand nu sunt atenta?
Mereu apare de nicăieri, de ma si sperie cand e pe lângă mine si totusi nu zice nimic, ramane cu privitul

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fi pervers

| 1997onur a răspuns:

Vampir -_- e clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai probabil un stalker obsedat și puțin timid.

| annna27claudia explică (pentru anonim_4396):

Persoana asta mi-e cunoscuta oarecum..sunt tare confuza

| anonim_4396 a răspuns (pentru annna27claudia):

Înseamnă că e timid. Dar tot stalker. Dar nu obsedat.

| annna27claudia explică (pentru anonim_4396):

Mai mult mi se pare ca face pe smecherul. in realitate cand ma vede parca imi transmite ca m-ar place, dar tot nu-mi scrie nicăieri, niciun mesaj, nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam și eu o colega la lucru care apara de nicăieri, se autointitula ninja, se ținea mereu după mine, și câteodată îmi cerea bani laughing deși nu prea discutasem cu ea.Ii place de tine, dar nu are încredere în el, este timid, ii este teama de refuz, sau poate așteaptă/spera sa inițiezi tu conversația prima.

| iVlad27 a răspuns:

Ori e nebun ori...si paranoia e o optiune.

| Getasarboaica a răspuns:

Are și gânduri criminale. Multe se cred atat de frumoase încât au impresia că este perfect normal sa se uite băieții la ele și sa facă primul pas. Din păcate e doar în gândul vostru. Nu te urmărește nimeni, pur și simplu asta ai vrea și îți faci păreri și halucinații

| annna27claudia explică (pentru Getasarboaica):

Asta mi-au spus prietenii cu care eram in momentul de față, nu am dedus singură