| Abramovici1224 a întrebat:

Ce sa ma fac, iubita nu ma mai cauta, tatal meu nu are o stare prea buna de sanatate, ma simt o persoana din ce in ce mai singura. Nu mai vreau sa traiesc, viata pentru mine nu mai are sens, va jur, sufar prea mult. Il iubesc prea mult si pe iubita am iubit-o prea mult si o iubesc, nu intelege cat rau imi face ca nu ma cauta.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ocupate de om daca e bolnav si cand nu mai e gasesti ocupatie sa nu mai fi trist.

| sabin89 a răspuns:

Roagă-te si tu la Sfântul Ilie; el poate să aducă vremuri de înviorare...

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mai sunteti impreuna?

| Abramovici1224 explică (pentru supadeceapa):

Ea spune ca mai suntem impreuna imi spune ca ma iubeste dar nu m-a cautat pana acum i-am dat sms CE FACU ma poti suna nu mi-a dat nici un raspuns

| supadeceapa a răspuns (pentru Abramovici1224):

Poate a patit ceva?
Cati ani ai?

| Lioana a răspuns:

Nu inteleg un lucru. Spui ca iubita nu te cauta, dar tu o cauti pe ea? Te gandesti cum se simte ea? De ce nu o cauti tu?
Tatal tau daca nu se simte bine inseamna ca are nevoie de tine alaturi. Cum sa te simti singur cand el e inca langa tine? Ajuta-l cu tot ce are nevoie ca un fiu iubitor.

| Jay1 a răspuns:

Uneori nu mai poţi aştepta ca cineva să se hotărască, o suni si ea iti raspunde.