| anonim_4396 a întrebat:

Ce sanse ai ca baiat cu dinti urati si cariati, plictisitor, care nu face nimic si gandeste doar negativ, sa te placa o fata vreodata?

16 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai sanse pot sa existe sa il placa vreodata, iar imediat dupa sa mearga la stomatolog si sa rezolve problema, sa inceapa sa se schimbe in mai bine si sa devina mai amuzant.

| Dismally a răspuns:

Dintii ca dintii dar sa fii si plictisitor si cu gandire negativa e combinatia perfecta pentru singuratate happy

| anonim_4396 explică (pentru Dismally):

"dar sa fii si plictisitor si cu gandire negativa e combinatia perfecta pentru singuratate" De ce? Vreau sa aud mai mult, de ce e combinatia perfecta pentru singuratate?

| Dismally a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai gandeste-te si tu putin: tu ai vrea sa stai cu un om plictisitor? Probabil ca nu. La fel si cu negativismul, cine isi doreste o persoana negativa langa el/ea? Schimba-ti modul de gandire, fii mai optimist si situatia va fi cu totul alta.

| Pnin a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru că nimeni nu vrea un bărbat cu personalitate de băbuță.

| Celcestietot a răspuns (pentru Pnin):

Pai si cum ar trebui sa fie un barbat? thinking

| Celcestietot a răspuns (pentru Dismally):

E o intrebare interesanta : crezi ca (doar) principiul plictiselii se aplica si in cazul fetelor? Adica lasand de o parte numai chestia cu negativitatea. big grin

| Dismally a răspuns (pentru Celcestietot):

Normal, indiferent daca esti baiat sau fata, sa fii plictisitor/oare, este un defect care nu te face deloc o companie placuta...

| Celcestietot a răspuns (pentru Dismally):

Crezi ca se poate compensa defectul asta, de exemplu printr-un caracter social si plin de energie?

| Dismally a răspuns (pentru Celcestietot):

Gandeste-te la un troll care pune zece mii de intrebari pe zi dar toate tampite, deci e plin de energie si socializeaza in felul lui, asta il face mai ok? Clar nu, trebuie sa eviti acele lucruri care te pot face sa pari plictisitor.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dinții se rezolva la dentist. Problema e cu ganditul negativ.

| Celcestietot a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Cunosti niste metode eficiente prin care poti scapa de ganditul negativ?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cati bani vei face rolling on the floor

| Pnin a răspuns:

Zero.

| anonim_4396 explică (pentru Pnin):

Sa te aud, de ce? Nu doar zi asa zero, argumenteaza zi mai multe motive de ce spui tu ca am zero sanse?

| Pnin a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă gândesc numai la carii și deja îmi vine să vomit. Nu e problema că le ai, e problema ca stai degeaba in loc sa mergi la munca și să strângi bani de dentist. Ai descris un nimic. Un nimic fara viitor. Oamenii au personalitate, fac lucruri, evoluează. Un nimic cu mentalitate pesimistă o sa evoluezi doar într-un nimic mai mare (de la sedentarism, nu altceva).