| luka1997 a întrebat:

Ce se întâmplă atunci când o suliță care poate străpunge orice lovește un scut de nepătruns?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In acel moment apare/se naste... o DILEMA? thinking

| Sofer a răspuns:

Se oprește în acel scut.

| luka1997 explică (pentru Sofer):

Înțeleg ce vrei sa spui totuși e o suliță care străpunge orice

| Dismally a răspuns:

Se produce o singularitate ca atunci cand incerci sa imparti un numar la zero happy

| Goete a răspuns:

Vii din vreun film stiintifico fantastic?
E clar ca ori publicitatea sulitei, ori cea a scutului e publicitate mincinoasa, sau citeste litera mica la ambele

| Goete a răspuns:

Apropo... se cheama un prieten si o defloreaza el

| KingDrago? a răspuns:

Niciun scut nu e de nepătruns, cum zicea cineva "numai ca cel ce aruncă sulița să nu se îndoiască de puterea lui". Și da, chiar era o scenă în care cineva a aruncat o suliță într-un scut de "nepătruns" și a zis asta.

| MariiManu a răspuns:

Face poc?‍♀️