| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cu copiii de la orfelinat dupa ce implinesc 18 ani, mai au voie sa locuiasca in orfelinat, unde se duc?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Statul ii tine pana la 18 ani, in rest treaba lor.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Dar ajung pe strazi sau cum? Am o cunostiinta care si-a luat "fata"-gagica de la orfelinat de 18 ani si fata arata ok, si eram curios cum e posibil? Adica si eu as lua una de la orfelinat am locuinta mea, am bani pentru cele necesare din care sa o intretin, si ma gandesc ca una de la orfelinat nu ar avea fite asa. Ideea asta ma bate la cap tare.
Nu sunt pretentios conteaza sa aiba tenul alb, si sa fie slabuta-maxim medie si scunda

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing buna idee. In strada unde crezi ca se duc, mergi in vizita sa afli care din ele face 18 si o iei la tine. Mie sa nu accepte doar pentru ca are unde sa doarma de facut sex si pupat ii convine ei.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da....succes sa fi fura... iubithee hee

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca arati atragator si stii sa te si porti, majoritatea fetelor care te plac nu or sa aiba mari pretentii, ca te plac pe tine pentru ce esti, nu pentru situatia si banii tai.
In momentul in care se ajunge la "alea au pretentii", inseamna ca nu te-au placut cu adevarat, asa ca daca nu te-au placut alea, de ce te-ar place aia de la orfelinat?

Din contra, asta poate stea din interes fata de celelalte care au si ele situatia lor si mai putin ar fi pe interes.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Nu arat atragator, nu stiu sa ma comport, nu stiu sa vorbesc. Iubirea este prostie dupa mine. Insa una asa mai pustalie, cu un corp care sa intre in cerintele mele, fiind foarte tanara sa o mai pot manipula, forma dupa placul meu. Intr-o relatie nu poate exista egalitate Barbatul trebuie sa fie tot timpul cu un pas inaintea femeii

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai toate femeile vor barbati atragatori, nu conteaza ca de la orfelinat sau neorfelinat. Daca se lasa manipulata, se lasa de dragul tau ca te-ar place, sau din interes.
Iar daca te place, se cam lasa oricare putin manipulata, nu doar aia de la orfelinat, iar din interes, iar, oricare ar face asta.
Si de ce ma rog sa fi cu un pas inainte?! De ce sa nu fie egalitate?

Daca atragi, atunci ai sanse la f multe femei si va fi bine cum vrei tu.
Daca vrei sa vezi care te place pe bune, vezi una care nu ar avea ce interes sa aiba la tine, vezi daca e cum doresti tu, si evident sa fie si ea fizic cam dupa cum doresti tu.
Daca nu te intereseaza ca ar sta cineva din interes, e altceva.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Statul ii tine pana la 18 ani dupa care depinde de ei daca vor supravietui sau daca vor face ceva in viata.