| Gabi1335 a întrebat:

Ce se intampla cu metin2 gx de azi cand intru pe el si apare aia sa se incarece imi apare 2 erori si se incarca repede iar cand vreau sa intru pe cont imi da mereu eroare la conectarea la sevar la voi merge daca da ziceti-mi cu ati facaut sa va mearga si sa va apara imaginea aia cand se incarca mie imi apare un scris

14 răspunsuri:
| LaMLaMlaMa a răspuns:

Nu nici la mine nu merge:-( nici eu nu stiu ce s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu merge mereu de multe ori scrie eroare conectare la server nu pot juca 2 ore legate pe GX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate ce a facut gm AmoRE @@@@@ in ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge nici siteul sau forumul...habar nu am ce s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge nimic
nici o pagina exterioara referitor la metin2gx (in afara de filmulete)
creca asta-i sfarsitu la metin2gx
oricum ma cam inerva
dc?
deoarece cand iti era lumea mai draga te scotea din cauza la lag, sau il inchideau pentru putin timp adica cateva zile
oricum a devenit cam inervant, e frumos serverul dar...creca s-a dus pe apa sambetei acest server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti prosti toti miercuri din 2 saptamani in doua este server of pentru 2 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge ca so modificat simi da erori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

So plocat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aceea maim deschis mt2 theonemt2

| Silviu765 a răspuns:

Metin2 Gx am fost un svr facut pentru bani! si da gx s-a inchis pentru ca s-au dat seama playeri seama ca svr e facut pentru bani

| vladutzzelul1997 a răspuns:

Contacteaza id-ul asta vladblue4 si vri primi raspunsul

| ionut_8387 a răspuns:

Pe mine ma lasa doar un minut sa ma joc apoi zice sa imi aleg zodia! de ce?