| Gyssus a întrebat:

Ce se intampla cu mine? Nu mai am nici o motivatie, simt ca ma sting incet dar sigur. Sa fie oare si dezamagirea in dragoste?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Dezamagirea in dragoste e trecatoare, e drept ca si ea intervine asupra starii generale, dar nu e factorul declansator.
Probabil treci prin stres, alte suparari,, neliniste si multe altele.
N-ai decat sa stai si sa te linistesti,, pentru a scapa treptat de starile armortitoare, si sa faci ce-ti place.

| OldSoul a răspuns:

Da, si dezamagirea in dragoste poate fi de vina.
Cand vezi ca nu prea ai pe nimeni alaturi, nu ai cu cine sa impartasesti binele si raul, parca nu mai are nimic sens.

| LPCTSTR a răspuns:

Prostii, poate e de la gaz, verifică aragazul.

| Dalmore a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu cineva despre asta.

| gheorghe699 a răspuns:

Cauta sa uiti dezamagirile,din dragoste,de orice natura, viata e frumoasa, trebuie traita, fa sport, miscare ocupa-ti timpul cu ceva sa uiti.