| Alexandra_6314 a întrebat:

Ce se intampla cu site-ul acesta?
1.De fiecare data cand dau sa caut ceva pe acest site ma trimite la sectiunea intrebari recente
2. Daca raspund la o intrebare la care pana atunci nu a raspuns nimeni nu apare raspunsul doar dupa ce mai raspund alti 2-3 utilizatori?
Heeeelpppp

1 răspuns:
| InGErAsHFaCutPraF21 a răspuns:

Pai la 1 daca cauti pe prima pagina numai pentru asta e facuta iar 2 apare mereu fiindca rasp tale sunt puse m,ai tarziu de alti useri, desi iti apare gol, iti apare asa fiindca raspunsurile nu au fost puse pe sit. Funda plzzz!