| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă aprinzi un chibrit într-o încăpere unde exista un volum mare de gaz metan(de exemplu, în bucătărie)?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate face bum daca exista si concentratie mare de gaz metan. Cati ani ai, de curiozitate?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

18 ani. DE CE?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca ai vreo 10 ani. Asa ceva se invata la scoala.

| darrio2007 a răspuns:

Vorbeste, bă, frumos.

| Fatamuntilor a răspuns:

In cel mai bun caz face bum.
Poti scapa cu arsuri usoare dar si grave.
In plus apartamentul tau sau /si al vecinilor poate fi distrus

| OldSoul a răspuns:

Face Poc!

| Dismally a răspuns:

Explodeaza, in cel mai fericit caz vei muri pe loc, daca nu esti asa norocos nu vei muri, vei ramane mutilat, cu arsuri si dureri groaznice pentru tot restul vietii.

| Lukasssz a răspuns:

Afli tu

| Werrich a răspuns:

Presupun că ajungi la Dumnezeu.

| Yuoia a răspuns:

Face BUM si ne scrii din Iad.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Oare ce se poate întâmpla? -_- tu ce crezi