| Andrei200202 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă bagi mai multă benzină și nu-ti ajung banii să plătești? Știu că mai întâi bagi benzina si după plătești

Răspuns Câştigător
| Ion976 a răspuns:

Nu era vorba ca încerci. ( bine oricine înainte sa alimenteze cred ca verifica câți bani are ) dar cred ca se referea dacă din greșeală observi după ca nu aveai suficienți bani. În cazul asta cel mai probabil le spui frumos la unul din angajații de acolo și lași masina acolo pana te întorci cu banii

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Hmmmmmm cred ca îți iei amenda thinking

| Andrei200202 explică (pentru SilentRain):

Chiar n a încercat nimeni?sad

| Mosotti a răspuns:

Pai ce sa zic, nu stiu ce se intampla, daca te risti, probeaza sa vedem. Ca poti sa o bagi pe aia "aoleu nu stiam ca nu mai am bani de ajuns pe card", sa nu zica ca ai vrut sa furi. Insa eu nu as testa! Ca oricum nu pleci de acolo pana cumva nu platesti, sau scoti benzina in plus. Eu de ex as lua-o ca furt din start si as chema politia. Ca asa ar face toti la fel si ce ar fi? Ca asa poti sa incarci si sa pleci direct daca e sa o luam asa dar daca cobori si zici ca nu ai atatia bani, e enigma.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasi masina acolo pana vii cu banii.

| Mosotti a răspuns (pentru Andrei200202):

Pei de ce ar incerca cineva tampenia asta ca sa aiba eventual probleme?!

| Andrei200202 explică (pentru Mosotti):

E doar pura curiozitate, nu stiu.

| Mosotti a răspuns (pentru Andrei200202):

Aaa, mda, nu stiu, am intrebat in jur, nu a facut nici unu asa.