| kiry2011 a întrebat:

Ce se intampla daca blochez un user pe facebook, el isi da seama ca l-am blocat? adica mai poate sa imi scrie ceva sau sa imi vada pozele etc... mai exact ce ii afiseaza lui daca vrea sa ma contacteze. in momentul in care i-am dat block s-a scos si din lista de prieteni?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

In momentul in care i-ai dat block nu mai poate stii de existenta ta acolo doar daca intra de pe alt cont de facebook, sau vede la un prieten. Pe contul respectiv nu mai vede nimic despre tine pe nicaieri, nici macar daca te va cauta dupa adresa de mail nu te va gasi.