| aimullah123 a întrebat:

Ce se intampla daca ramai in metrou dupa ultima statie?
Adica unde te duce metroul dupatonguereciziei,Titan,Anghel Saligny,Berceni,Pipera, Dristor 2?
Unde te duce daca nu cobori?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Depinde dacă face retur, la prima stație, dacă nu, la depou.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

La Dristor poti dormi linistit happy, trenul ramane pe acelasi peron, si pleaca inapoi de acolo ca si cand nu ar fi cap de linie, doar ca sta cateva minute bune, pe celelalte, iasa din statie, schimba linia, si revine in statie pentru o noua cursa. Nu stiu daca poti dormi, pentru ca e posibil ca paza de la metrou sa te trezeasca ca sa cobori happy.

| Intruder19 a răspuns:

La depou, unde se retrag trenurile.

| SilentRain a răspuns:

In iad

| Iulian2212222 a răspuns:

In narnia fartili meu