| wykyal a întrebat:

Ce se poate face cu punctele adunate pe TPU?

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Cu punctele adunate pe TPU cresti in rank.si daca ai raspunsuri folositoare si inteligente poti ajunge expert.succes :*

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimicul funditelor+nimicul punctelor=nimicul rank-ului
Daca esti aici pentru aceste nimicuri, n-ai facut nimic

| TeoPT a răspuns:

Pai, poti ajunge mai sus in lista userilor

dar altceva nimic.

| clauss a răspuns:

Nimic, ai satisfactia ca ai mai adunat niste pucte si poate vreodata devi expert TPU

| CARMENCITA a răspuns:

Pe TPU deocamdata din ce stiu eu nu se poate face nimic. Punctele iti arata activitatea ta pe site, sunt o recompensa ca ai raspuns la intrebari, ca ai ajutat pe cineva. Daca ai multe puncte si raspunsuri corecte, bune, interesente poti fi aleasa, ales de catre administratorii site-ului expert TPU.

Răspuns utilizator avertizat
| BOGDAN a răspuns:

Sa te dai mare ca esti in top