| comstantintpu a întrebat:

Ce se poate face pentru a nu cadea usor scrumul de la tigarile facute manual

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu le mai aprinzi.

| comstantintpu explică (pentru darrio2007):

Daca aveti idee, asi fi multumit sa rezolv problema cu scrumul, pentru ca mi ard pantalonii.Multumesc anticipat.

| darrio2007 a răspuns (pentru comstantintpu):

Indeasa-le mai mult cu tutun. Scrumul ca cadea mai greu.

| comstantintpu explică (pentru darrio2007):

Multumesc pentru raspuns.E mai complexa problema cu scrumul.Eu folosesc tutun ordinar (brut) pe care il las sa fermenteze (proces pe care nu l stapanesc f bine), se imbunatateste calitatea tutunului dar scrumul cade exagerat de usor.

| darrio2007 a răspuns (pentru comstantintpu):

Cu placere.

| comstantintpu explică:

Mersi