| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca bei zilnic cate o doza, maxim doua, de cola?

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Am prieteni care consuma nu mai cola și nu au nimic.

| gemeni6226 a răspuns:

Iti goleste organismul de minerale si o sa imbatranesti mai repede ca altii cu timpul daca bei o perioada mai indelungata poate produce insomnii si ulcer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic. Altii beau zilnic 1-2 litrii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic grav. Dacă bei o sticlă la 2l atunci o să-ți bată inima mai tare și când o să mergi la culcare n-o să poți adormi.

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cati ani ai? ma gandesc nu ai 58 de ani ca mine si prin urmare nu poti vedea pe termen lung efectele.

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar astept incurajari ca e foarte ok sa traiesti nesanatos ca nu mori nici bolnav nu devii poti face orice ca totul e foarte ok nesanatos.Ca imi dau si eu imediat friu liber.