| anonim_4396 a întrebat:

Ce semnifica nickname-ul pe care vi la-ti ales pentru TPU, si de ce la-ti ales?

32 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Asa ma cheamabig grin
Dar am mai avut nick`uri pe care le-am pus ptc asa mi-a venit in minte pe momentlaughing Dar a ales sa raman la silvia ca sa stie majoritatea userilor cine sunt, ptc aveam probleme cu schimbatul nick`ului si avataruluilaughingbig grin.

nony
| nony a răspuns:

Asa ma alinta mama cand eram micut big grin

| psiholoaga a răspuns:

Profesia pe care o am.

| SweetCandy a răspuns:

Sunt mica si dulcelaughing
glumesc...sincer nu stiu, imi place cum suna si atat.big grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eluveitie e o formatie care imi place multbig grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

E o intreaga istorie legata de nick-ul asta. Nu e special pentru TPU, e universal, il am peste tot. Cristi e numele meu, iar soft... vai. In generala venea de la software ca eram un fel de "Dexter" al clasei in tot ce priveste tehnologia, mai apoi in liceu cand am facut cunostinta cu bauturile alcoolice mai insemna "nealcoolic". Sau cum sunt eu mic la 1.84 si 104 Kg, mai venea de la finut, linistit laughing
In cercul de prieteni de la soft-hearted - ingaduitor...
O prietena imi zicea softbear, la fel, din cauza marimii s-a gandit ea ca mi se potriveste "Ursuletul Catifelat", eh... Mai sunt.
Nu le mai stiu pe toate, dar mie imi place nick-ul asta. Cele 47 litere de la incipit spun atatea povesti...batting eyelashes

| inna a răspuns:

Inna de la numele meu CristINA

auran
| auran a răspuns:

Numele meu...

| marry a răspuns:

Asa imi spun prietenii tongue

| Haydee a răspuns:

Haydee-se citeste aydee si e din limba spaniola...nu e un nume asa de deosebit dar..imi place cum sunabig grin

| YepIsSuspended a răspuns:

Lolly... E amuzant si veselhappy

| mariutza a răspuns:

Ptr k acesta este numele meu..si veriosrii mei imi spun mariuta

| faranume a răspuns:

Ma numesc andreea dar unii imi zic deea...
al tau?

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Numele meu+anul nasteriiwinking

| Delisha a răspuns:

Un nume de origine japoneza care inseamna cea care este fericita sau care ii face pe ceilalti fericitihappy

| dragosh a răspuns:

Numele meu +"h"winking

| iuliana21 a răspuns:

Iuliana e numele mei iar 21 e varsta mea
happy

| RappK a răspuns:

Pur si simplu..numele meuhappy

| MissCamelia a răspuns:

Numele meu citit invers

| anda_1885 a răspuns:

Prescurtarea de la al doilea nume al meu. uni imi spun dea, si in general asa il pu ( dea sau deea) dar amandoua erau ocupate

| VladRO a răspuns:

Pentru ca asa ma cheama happy Vlad

| ake007 a răspuns:

Ake vine de la Al(k)exandra. E poveste luna cu acest numetongue. iar 007 pentru ca imi place sa fac pe detectivul si nr meu de telefon se termina in 007, iar prietenii imi zic ca sunt agentul Bond, desi eu am vazut decat un sg film din seria Bond:d

| ZapaciLaa a răspuns:

Numele meu

| ariana10 a răspuns:

Ariana e numele meu iar 10... e un numar frumos imi place

| Nikita a răspuns:

Numele meu.happy

| Ioanna2012 a răspuns:

Yo pentru suna amuzant laughing
parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Sunt o legistă convinsă, iubesc adevărul şi dreptatea, urăsc minciuna şi prefăcuţii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am ales : simple.girl pentru ca sunt pana la urma o fata simpla fara fite si alte chestii si deci m-a reprezinta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o parte din id si numele de pe hi5.
Pur si smplu ma caracterizeaza.batting eyelashes