| PinkPanter a întrebat:

Ce semnificatie are numele vostru de utilizator TPU?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Infiltrator rus care poate sa intre in orice instalatie inamica si ucide cu sange rece.

| Smerix a răspuns:

Porecla mea si faptul ca zambesc mereu.Si imi place numele tau, e amuzanthappy
Funda?puppy dog eyes

| Bot a răspuns:

Vine de la Botnet.

| Biutzuca a răspuns:

Hmm... pur si simplu biutzuca
asa sunt strigata in real
dar al tau? O.o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele meu semnifica faptul ca nu vreau sa mi fac public numele sau o parte din numele adevarat, orice alta porecla, obiect sau orice altceva care n-are nici o legatura cu un numelaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantitatea de lamai pe care o am cand vreau sa-mi fac o limonada rece.

| ayosmdk a răspuns:

Numele meu semnifica faptul ca sunt o fana a vampirilor si imi place sa imi " pup" prietenii ( fetele- pe obraz ) laughing

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Numele meu e cum sunt eu in realitate

| pikaღ a răspuns:

Porecla mea, fundahappy

| Piersii a răspuns:

Prenumele meu sh initiala numelui de familie :d.

| OKMaui a răspuns:

Am ales numele Maui fiindca, atunci cand ma gandesc la o insula, ma gandesc la libertate, prosperitate, bucurie, frumusete exotica, exact ce am vazut in clipul asta

http://www.youtube.com/watch?v=m8GZb9ueKms

| EstiNebun a răspuns:

Numele meu imi aduce aminte ca trebuie sa revin la realitate :]]

| d33aandreea a răspuns:

T=Toti
P=Pentru
U= Unu
TPU inseamna "Toti Pentru Unul"

| MrAngelus a răspuns (pentru d33aandreea):

Ba inteligento, ce semnificatie are numele tau de pe site-ul TPU, nu ce inseamna TPU...

| d33aandreea a răspuns:

A scuze...nu am fost atenta:-s ce semnificatie sa aiba...este numele meutongue