| Venusgirl a întrebat:

Ce senzatii ati avut dupa o saptamana de fumat, de exemplu? (Si va rog fara prostii de astea,, nu e sanatos,, etc.)

2 răspunsuri:
| Metalhead001 a răspuns:

Nu ai nici o senzatie, doar ca intr-o saptamana cred ca deja se instaleaza dependenta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Plictiseala, usturime in gat.
Asta daca te referi la tutun. Nici macar dependenta nu ofera, sunt doar idioti aia care se intoxica de ani buni.
Daca te referi la o saptamana de "fumat" ceva mai serios... Pai, nu am ajuns acolo. Am legat cateva fumuri in 2-3 zile neconsecutive uneori, si "mi-a dat" aproape toata saptamana, uneori. E misto.