| BRG a întrebat:

Ce simt fetele cînd li se face masaj la picioare?

Răspuns Câştigător
| XXXL a răspuns:

am uitat de-asa ceva crying, ce-mi placea cind ma masa dragul meu, acum e departe crying

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Placere.
Da' tu ce simti?
Nu cred, ca senzatia difera in functie de sex.
Dar depinde si de intensitatea masajului, si de atmosfera din jur (muzica, uleiuri aromate, atmosfera calda si primitoare), si de cel/cea care iti face masajul respectiv, si de starea ta de spirit (cat de tensionat sau nu esti in acel moment), etc.

| mgtow a răspuns:

O stare de placere, se simt si ele mai odihnite mai ales daca au lucrat le vine bine un masaj.

| pwp a răspuns:

Gadilaturi

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Se gadila big grin

| micurutza2005 a răspuns:

Logic ar fi ca simt relaxare, calmare, dar depinde daca le place masajul oricaror fete.Da ce te-a apucat iar cu intrebarile despre picioarele femeilor?

| hope2destiny a răspuns:

Ca picioarele le sunt masate, presupun.
depinde de fata.

| alinanicoleta99 a răspuns:

Depinde cum.

| Siimooona a răspuns:

Pe mine ma relaxeaza si ma excita in acelasi timp masajul la picioare.

| Larissa_9205 a răspuns:

Relaxare si o mai buna functionare a organismului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O senzatie de relaxare(in cazul in care este facut corect).