| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri de socializare stiti?

190 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Www.thinsmart.ro este un site foarte frumos. Am fost admin acolo. Este un site cu multe teste de inteligenta. Are si trivia. Mai sunt multe site-uri de socializare chiar daca nu de cultura ca www.thinksmart.ro. Poti intra pe neogen, hi-5, facebox, tagged, www.bascalie.ro, twitter, www.clopotel.ro si multe altele.

| AddaXD a răspuns:

- hi5
-facebook
-neogen
-zorpia
-tagget
-my space
-twitter

sau daca zoci conquiztador are si chat sau poti intra direct pe chat

sper ca te-am ajutat happy

| antonia09 a răspuns:

Draga alina,
Exista o sumedenie de site-uri si nu stiu de unde sa incep.
Voi incepe enumerarea lor cu cele mai cunoscute: hi5, facebox, tagget, neogen, my space, zorpia, twitter.
La inceput foloseam conturile de pe cateva dintre ele insa nu mai am atractie catre aceste site-uri. Am inchis toate account-urile facute. In momentul de fata toata atentia mea s-a canalizat asupra cresterii fetitei si finalizarii studiilor.
Cu bine,

| Maria_Ana_1997_f a răspuns (pentru antonia09):

Facebox NU EXISTA! doar FACEBOOK!

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Www.twitter.com
www.TPU.ro
p. s.:scuze ca am dat un mesaj de 2 ori.
p. p. s.: cauta sh u pe google "chat." o sa gasesti.;)

| Saya a răspuns:

Http://www.bumb.ro este un site de socializare unde in urma activitatii primesti si premii. Fain nu?

| izvordemunte a răspuns:

Facebook, deviant art, last.fm, hi5, care2, flixster, flicker, myspace, netlog, twitter... la noi astea sunt mai folosite, de astea am auzit mai des.
O lista completa poate fi gasita aici: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_social_networking_websites

| alexalghisi a răspuns:

Exista si un site de socializare pentru Romania : www.igobu.com

| cosmin deejays a răspuns:

Cele mai cunoscute site-uri de socializare sunt facebook hi5 myspace twiter si netlog daca vrei sa comunici si sa cunosti oameni este indicat sa iti faci cate un cont pe aceste site-uri in special pe facebook si hi5 alte site-uri in afara de cele specificate mai sus sunt unele chiar absurde si cam greu de inteles

| Reek54 a răspuns:

Www.kissid.ro = un super site, si e si cu premii. ai timp nelimitat sa strangi voturi, premiile chiar se dau. iti faci prieteni multi, si noi, voturile le strangi de la utilizatorii de pe site, deci nu trebuie sa stresezi lumea cu masuri. sau altceva, daca te vei inregistra pune la nume referal : Ady_Reek

| iubitica_2607 a răspuns:

Hi5, facebox, tagget, neogen, my space, zorpia, twitter.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vroiam un site de socializare unde sa exista si chat, multumesc frumos, oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite unul www.wapcomunity.ro,are si chat, etc

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mess

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.220.ro asta stiu nou :) www.pomverde.com --- www.dumbravaemanuil.home.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu unul tare:www.emwap.org Poti sa te logodesti cu cineva sa iti pui poze, mai multe chestii, darc ca intri pe acest site trebuie sa descarci opera si sa intri de pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.clanuliubaretilor.com cred ca e cel mai nou. Si are si concurs

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gabra n-am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neogen, Netlog, deocamdata!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciao. daca vreti sa luati parte la "hitul verii" in materie de socializare, inscrie-ti-va la fast dating - seri organizate la cluj, intr-o cafenea din centru, unde vor sta fata in fata barbati si femei, care nu s-au mai vazut niciodata. Tentant, nu? Veniti impreuna cu prieteii/prietenele tale!
Acceseaza www.blitzdate.ro sau suna la 0726-539. 339 si afla mai multe detalii despre cum te poti inscrie la un astfel de eveniment.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu uitam de site-urile de socializare mai recente. In Romania de exemplu exista www.iubire.com o comunitate a celor care cred in dragoste... relatii forum, bloguri, grupuri etc. un site de socializare interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu www.lovedigital.ro... e chiar ok