| anonim_4396 a întrebat:

Ce sporturi "extreme" aţi practicat sau aţi vrea să practicaţi?

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As vrea sa zbor cu parasuta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am practicat alpinism. Cățărare cu coardă pe trasee de gradul 3 și trasee de iarnă de campionat în Munții Retezat.

| Drimmero a răspuns:

As vrea sa sar cu parasuta candva, vreau sa vad ce senzatie e si sa vad daca am sau nu teama de inaltimi.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Săritul cu paraşuta este şi pe lista mea.Ar mai fi şi bungee jumping.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Baga mare si indeplineste-ti visul.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Deocamdată,sunt prea fricoasă pentru aşa ceva. big grin

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stii cum e pana nu incerci, probabil senzatia e unica si ti se va taia respiratia in momentele alea cand plutesti fara parasuta, te va lua si panica dar e controlata situatia,, nu se intampla nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Tot îmi fac eu curaj până la urmă. happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Propun sa iti faci un selfie in acel moment ca sa ma conving.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ok,îmi fac unul, dar îl ţin pentru mine.winking
Dacă nu uit şi dacă o să mai existe TPU pe atunci, o să îţi spun şi ţie de el.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu alte cuvinte, vor trece ani la randul fara sa aflu ca ai realizat asta.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Cam aşa ceva, din păcate.
Dar tu când o să vrei să încerci?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu am nici cel mai mic habar, dar ma gandeam ca o voi face atunci cand am doza aceea ce nebunie maxima inca sa o fac.

Eu sunt mai realist si iti voi spune ca nu pot face selfie,, nu cred ca pot tine selfie stick-ul si voi sta concentrat pe aterizare.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

N-am zis că o să-mi fac selfie-ul după ce sar, o să mi-l fac înainte, cât sunt încă în avion.
Dacă vrei sărim împreună, îţi zic de pe acum că poţi să mă împingi în caz că mă răzgândesc acolo sus şi nu mai vreau să sar. rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Senzatia adevarata e cand il faci atunci in acel moment incat sa iasa artistic!

Nu sunt badaran sa fac glume de genul pentru ca si eu cunosc teama de genul, nu e prea frumos sa bagi frica teribila in cineva. Asa de incredere sunt incat sa sari cu mine?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ştii că-mi place să glumesc, nu?
Dar totuşi, aşa pari genul de persoană cu care aş vrea să sar cu paraşuta. happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca o data iti spun, cu cine crezi ca vorbesti incat sa nu simt gluma?

Totusi de ce par genul?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu ştiu.....pari destul de calm, liniştit.Cred că de asta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Am ras cu gura pana la urechi...sunt fix opusul a ceea ce ai zis, sunt o fire vulcanica, impulsiva care reactioneaza pe moment la stimuli/

De ce par calm si linistit? pentru ca nu injur?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu m-aş fi gândit niciodată că eşti o fire vulcanică. rolling on the floor
Nu pari deloc aşa.
"De ce par calm si linistit? pentru ca nu injur?"
Poate şi din cauza asta, dar nu numai.Aşa îmi pare mie că eşti în general.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu stiu cum sa-ti raspund aici, atat it spun: aparentele insala extrem de tare!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da,este adevărat, de multe ori aparenţele înşală.

Off topic : Mi-am adus aminte de ceva.Tu ştii câţi ani am eu din câte îmi aduc aminte, dar eu nu ştiu câţi ani ai tu. happy

| Celcestietot a răspuns:

Fotbalul :O

Sa vezi când îți rupi picioarele cum este sau când vine ghiuleaua de la 40 m din aer in capul tau.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

M-am înscris la facultate.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu cred ca are termen in romana, dar mi-ar placea mult sa practic wingsuit flying.

| anonim_4396 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Interesant.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Am fost cu avionul, dar n-am sărit cu parașuta never. Aș vrea să-ncerc.

Răspuns utilizator avertizat
| acerr a răspuns:

Eu fac sport extrem!
adica extrem de rar, haha

| Tolby a răspuns:

Practic MTB extrem!