| xXJustMeXx a întrebat:

Ce sporturi v-a plac?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tenis si bineinteles, baschethee hee

| Rukhsandra a răspuns:

Ador tenisul... si imi pare rau ca nu pot sa practic ( doar asa for fun big grin)

| cretzufinish a răspuns:

Place voley si...limba romana. big grin

| cretzufinish a răspuns:

@GenOm imi cer scuze. big grin

| matadoru a răspuns:

Practic fotbalul, deci e nr 1 pentru mine. Dupa, imi plac tenisul, handbalul si baschetul.

| lovenotsex a răspuns:

De la ping pong la fotbal, si inotul printre aceste. tie?

| Monica a răspuns:

Ador baschetul si ''voley-ul'' blushing! Regret in ''mareee parte'' faptul ca nu le practic.Nu-mi permite timpul. Dar, ma multumesc sa joc ocazional happy

| tranquilaaa a răspuns:

Pai imi place gimnastica si basketul si inotul.Tie?

| byanca_4814 a răspuns:

Atletismul pe primul loc pentru ca asta si fac big grin, tenis, inot, voley si in gen tot ce inseamna sport. happy